• Otváracie hodiny
    Po – Pia 9:00 – 18:00

Zmena farby

Celopolep alebo čiastočný polep auta/motorky

Túžite po originálnom vzhľade vozidla? Pomocou wrapingových fólií zmeníme dizajn vášho auta behom 1 – 2 dní bez nutnosti rozoberania a lakovania jednotlivých dielov. Vybrať si môžete z viac ako 700 druhov, farieb a odtieňov fólií najvyššej kvality - matné, lesklé, karbonové, perleťové, chromové, metalické a fólie s 3D efektom. Používame iba tie najkvalitnejšie wrapingové fólie od renomovaných výrobcov. Na prácu aj fólie dávame 3 roky záruku.
  • životnosť fólií 3 – 7 rokov
  • odolnosť voči soli a UV žiareniu
  • ľahká odstrániteľnosť
  • umývateľné v automatickej linke
  • farebná stálosť
  • ľahká opraviteľnosť
  • ľahká údržba
  • ochrana laku

TIP: Zmena farby auta teraz aj na splátky

Máte záujem o zmenu farby vášho auta?

Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať.

Najčastejšie otázky

Polepenie celého vozidla trvá 1 – 2 dni, v závislosti na type auta.
Polep auta realizujeme v našich exkluzívnych priestoroch v showroome autobazáru Darex. Priestory sú 24 hod. denne strážené.
Nie, zásahy do karosérie obmedzujeme na minimum. Štandardne demontujeme iba klučky dverí, niektoré lišty a mriežky na nárazníkoch. Demontáž vykonáva skúsený technik.
U nás nie. Naši „wraperi“ sú skúsení a precízni, každý polepil desiatky/stovky áut. Na kvalitu práce dávame 3 roky záruku.
Samozrejme. Kvalitná a správne aplikovaná wrapingová autofólia je ľahko odstrániteľná a nezanecháva lepidlo. O odborné odstránenie fólie z auta sa postaráme. Odstránenie fólie trvá iba niekoľko hodín.
Áno, nakoľko fólie na autá lepíme v exkluzívnych priestoroch showroomu autobazáru Darex v suchom, teplom a čistom prostredí.
Záleží na tom, ako kvalitne bolo auto nalakované. Pri kvalitnej oprave nedochádza pri odstránení fólie k poškodeniu laku.
Auto s fóliou možete umývať v bežnej automatickej linke. Lesklé fólie je možné aj voskovať a leštiť. Pri umývaní vysokotlakou pištolou (wap) je potrebné umývať auto z dostatočnej vzdialenosti (asi 50 cm) a nemieriť prúdom vody priamo na hrany a zakončenia fólie.
Áno, pokiaľ je zmenená farba na viac ako 60% plochy vozidla. Ide o bežný administratívny úkon.
3 – 7 rokov podľa typu fólie a kvality údržby. Odporúčaná doba výmeny je 4 roky.