• Otváracie hodiny
    Po – Pia 9:00 – 18:00

Motorky a iné

Zmena dizajnu motoriek

Okrem polepov áut sa venujeme aj dizajnovaniu motoriek, skútrov a prilieb. Pokiaľ sa chcete odlíšiť alebo máte radi zmenu, je tento produkt určený práve vám. K polepom motoriek, skútrov a prileb používame rovnaké fólie ako pri polepoch áut, teda iba tie najkvalitnejšie autofólie od renomovaných výrobcov. Motorku je možné nalepiť aj do čírej fólie, ktorá slúži k ochrane laku pred poškriabaním a oderkami.

Tónovanie svetiel

Svetlá tónujeme pomocou priehľadnej fólie, vybrať si môžete z rôznych odtieňov. Fólie na svetlách plnia nielen estetickú, ale aj ochrannú funkciu. Svetlá sa nepoškriabu, nezájdu a ostanú dlho ako nové. Na predné svetlá lepíme číru fóliu.

Úprava diskov

Disky (kolesá) je možné upraviť lakovaním (doba realizácie 4 – 10 dní) alebo nalepením wrapingovej fólie (1 – 3 dni). Tekutá fólia disk ochráni pred soľou a kamienkami, výhodou je krátka doba realizácie, životnosť je však oproti lakovaniu kratšia. Wrapingová fólia sa používa na dotvorenie vzhľadu (napr. nalepenie prúžkov), nie na celopolep disku.

TIP: Všetky naše služby aj na splátky

Máte záujem o polep motorky?

Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať.

Najčastejšie otázky

U ochranných fólií alebo u jednoduchého jednofarebného polepu trvá nalepenie 1 – 2 dni. Pokiaľ sa vytvára originálny design, môže lepenie trvať dlhšie.
Vo vačšine prípadov je potrebné priviezť celú motorku.
Kvoli náročnosti lepenia motocyklových dielov je nutné väčšinu demontovať.
Sme schopní polepiť väčšinu dielov, ich povrch však musí byť hladký.
Áno, nakoľko fólie na motorky lepíme v exkluzívnych priestoroch showroomu autobazáru Darex v suchom, teplom a čistom prostredí.

Najčastejšie otázky - tónovanie svetiel

Nie. Fólia, ktorá sa lepí na predné svetlá je absolutne číra.
Áno. Nami používané fólie nepohlcujú svetlo. Smerovky budú mať naďalej oranžovú a brzdové svetlá červenú farbu. Tónovanie svetiel nezníži viditeľnosť vášho auta ani bezpečnosť v prevádzke.
Nie. Lepenie fólií na predné a zadné svetlá prebieha bez ich demontáže.

Najčastejšie otázky - úprava diskov

Pri aplikácii tekutej fólie sa pneumatiky nevyzúvajú. Pri lakovaní je potrebné kolesá vyzuť.
Väčšinou áno, závisí to na konkrétnom poškodení.