• Otváracie hodiny
    Po – Pia 9:00 – 18:00

Ochrana laku

Ochrana laku auta bez zmeny farby

Inštalácia čírej wrapingovej fólie ochráni lak auta pred poškodením spôsobeným oderkami na parkovisku, odlietavajúcimi kamienkami z cesty, hmyzom alebo škrabancami z mycej linky, a to bez nutnosti zmeny farby auta. K ochrane laku používame kvalitné PVC alebo urethanové fólie s 3 ročnou zárukou na prácu aj fóliu. Chrániť je možné celé auto alebo jeho časti, najčastejšie sa polepuje predná časť auta po stĺpiky.
  • životnosť fólií 3 – 7 rokov
  • odolnosť voči soli a UV žiareniu
  • ľahká odstrániteľnosť
  • umývateľné v automatickej linke
  • mechanická ochrana laku
  • ľahká opraviteľnosť
  • ľahká údržba
  • svetlopriepustnosť

TIP: Ochrana laku teraz aj na splátky

Máte záujem o ochranu laku vášho auta?

Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať.

Najčastejšie otázky

Celé auto alebo jeho časti sa polepí ochrannou wrapingovou fóliou, ktorá chráni lak auta pred mechanickým poškodením (oderky na parkovisku, odlietavajúce kamienky z cesty, hmyz alebo škrabance z umývacej linky).
Nezmení, ide o špeciálnu číru wrapingovú fóliu, ktorá má výbornú svetelnú priepustnosť.
Polepenie celého vozidla ochrannou fóliou trvá 1 – 2 dni, polepenie prednej časti (po stĺpiky) max. 1 deň.
Polep auta realizujeme v našich exkluzívnych priestoroch v showroome autobazáru Darex. Priestory sú 24 hod. denne strážené.
Nie, zásahy do karosérie obmedzujeme na minimum. Štandardne demontujeme iba klučky dverí, niektoré lišty a mriežky na nárazníkoch. Demontáž vykonáva skúsený technik.
U nás nie. Naši „wraperi“ sú skúsení a precízni, každý polepil desiatky/stovky vozidiel. Na kvalitu práce dávame 3 roky záruku.
Samozrejme. Kvalitná a správne aplikovaná wrapingová fólia je ľahko odstrániteľná a nezanecháva lepidlo. O odborné odstránenie fólie z auta sa postaráme. Odstránenie fólie trvá iba niekoľko hodín.
Áno, nakoľko fólie na autá lepíme v exkluzívnych priestoroch showroomu autobazáru Darex v suchom, teplom a čistom prostredí.
Auto s ochrannou fóliou možete umývať v bežnej automatickej linke. Pri umývaní vysokotlakou pištolou (wap) je potrebné umývať auto z dostatočnej vzdialenosti (asi 50 cm) a nemieriť prúdom vody priamo na hrany a zakončenia fólie.
3 – 7 rokov podľa typu fólie a kvality údržby. Odporúčaná doba výmeny je 4 roky.